• home
  • knopjeinfo
  • knopjenieuwsbrief
  • knopjesitemapknopje
Titelbalk nietsiszeker

Elke zaterdagochtend krijg je bij ons de leukste, spannendste en meest gevarieerde ontbijtshow van het westelijk halfrond. Cathérine en Peter ontvangen tussen knapperige broodjes en romige koffies de boeiendste praatgasten en de grootste artiesten. Luister en geniet... elke zaterdag van 8 tot 10!

Herbeluister het gesprek met gewichtheffer Tom Goegebuer

Sinds enkele weken kan je in het één-programma De Olympische Droom enkele jonge atleten volgen tijdens hun lange en moeilijke tocht weg naar de Olympische Spelen in Peking.

 

Eén van hen is gewichtheffer Tom Goegebuer. Hij miste nipt de selectie, maar hoopt op een wild card die een deelname aan de Spelen alsnog mogelijk maakt. Zaterdag is hij van de partij op het Belgisch Kampioenschap gewichtheffen in Lebbeke, maar vlak ervoor kwam hij langs in Niets is Zeker!

 

luidsprekertje Herbeluister het gesprek met gewichtheffer Tom Goegebuer

 

pijltje Duik in het archief van Niets is Zeker

 

pijltje Stuur naar een vriend

 

printvriendelijk Print dit artikel

 

 

 
  een   -  canvas   -  ketnet   -  radio 1   -  klara   -  MNM   -  stubru   -  rvi   -  sporza   -  deredactie.be   -  cobra

vrt © 2010  -  bedrijfsgegevens   -  jobs   -  gebruiksvoorwaarden   -  privacy

metriwebPowered by Cultuurweb