Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top2000

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Afbeelding van het programma: De Popcollectie

De Popcollectie

Veiling unieke opnamen Bob Marley

do 25 apr. - 4:47

In mei worden aan het hoogste bod unieke opnamen van Bob Marley verkocht.
Bob Marley

Twee jaar geleden werden in een vochtige kelder van een hotel in Londen toevallig opnamen gevonden van een concert van Bob Marley & The Wailers. Aanvankelijk leken ze onbruikbaar door waterschade en schimmel.
Een geduldige technicus Martin Nichols heeft de 10 banden gerestaureerd. Elke tape kan voor minimum €29.000 van eigenaar verwisselen.

No woman no cry

Op de banden staat de registratie van concerten in het Lyceum Theatre en het Rainbow Theatre in Londen. En ook nog een optreden in het Pavillon Baltard in Parijs.
Wie de nieuwe bezitter wordt, kan onder meer genieten van de liedjes "No woman no cry", "Is this love" en "Jammin'".

Stones

Deze concerten van Bob Marley werden opgenomen in de enige mobiele studio die toen in Engeland reed. De eigenaars van deze studio waren The Rolling Stones.

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet