Win een arrangement voor twee in Roeselare
za 25 jun. - 21:50

In Roeselare zijn de 'Batjes' onlosmakelijk verbonden aan het begin van de zomer. Een 4-daags evenement in het centrum van de stad tijdens het laatste weekend van juni. Het startschot voor de 'Batjes' wordt gegeven op vrijdag met het 'Vat van Rodenbach'. Dat reusachtig vat wordt al voor de 34ste keer tot op de rand gevuld met honderden liters Rodenbach, en dan op de Grote Markt geplaatst voor de start van de Batjes, tot groot jolijt van het publiek.
Ontdek hier het volledige programma van de Batjes 2022!
Ook Radio 2 is van de partij!
Radio 2 komt speciaal voor de feesteditie van de Batjes naar Roeselare voor een live-uitzending. Caren Meynen ontvangt van 13 u. tot 16 u. verschillende gasten die meer kunnen vertellen over de Batjes in Roeselare. Je hoort er ook meer over het heerlijke zomerprogramma in Roeselare (eentje om in te bijten!).
In de loop van de volgende dagen kan je volop genieten van alles wat Roeselare te bieden heeft. Shoppen in de vele winkels, bijvoorbeeld, maar ook proeven van al het lekkers wat de stad en de streek voor ons in petto heeft. En natuurlijk is er ook muziek, dans, concerten, noem maar op. Van muziek gesproken: op maandag kan je op het Stationsplein terecht voor Radio 2 Bene Bene met optredens van onder meer Gene Thomas, Laura Lynn en Wim Soutaer.
Ontdek Roeselare!
Dankzij Radio 2 kan ook jij Roeselare ontdekken! We geven immers een arrangement weg voor twee personen, inclusief etentje. Wil je kans maken op deze mooie prijs, geef dan snel antwoord op onze vraag.
Meer zoals dit ..