Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Goedele Wachters lacht om Geert, en omgekeerd

za 22 dec. - 9:55

Goedele Wachters is het meest goedlachse nieuwsanker van de Lage Landen
Geert had charmant gezelschap

Goedele Wachters is het meest goedlachse nieuwsanker van de Lage Landen.

Ze is een fan van grappige vrouwen als Tine Embrechts en Nathalie Meskens, dus trakteert Geert haar op een stukje Prinses Mathilde en op Tanja Blijlevens, een hilarisch typetje van Tine in het Peulengaleis.

"Waar zijn ze aan begonnen, de nonnen uit Malonne", vraagt het gospelkoor van Geert Hoste zich af. Visionair, want net deze week werd Michelle Martin gespot bij de kapper in Knokke.

Goedele hoort veel goeie dingen over Adriaan Van Den Hoof. Dus volgen we hem als hij met zijn lief gaat shoppen in de Hunkemoller.

Programma's als Alles kan Beter mogen van bijna iedereen direct terugkomen, maar voor Goedele hoeft het niet per se. Ze vreest een beetje om uitgelachen te worden. Dus kozen we een fragment over genante situaties die ànderen meemaakten.

En last but not least: Geert Hoste op zijn best: in de Nespressoshop. Een ervaring die een mens maar één keer in zijn leven wil meemaken.

Ga rechtstreeks naar de podcast van Geert Hoste trakteert bij iTunes

Of download zelf 'Geert Hoste trakteert' van zaterdag 22 december 2012

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet