Aanvullend wedstrijdreglement: Vier de vakantie met Goeiemorgen Morgen!
ma 24 jun. - 2:30

Het algemeen wedstrijdreglement van VRT kan je hier downloaden.
Aanvullend wedstrijdreglement
Voor zover de regels voor de wedstrijd niet in het bijzonder zijn uiteengezet in dit wedstrijdreglement, gelden (in aanvulling) de regels van het algemeen wedstrijdreglement dat kan geraadpleegd worden op de website www.radio2.be. In geval van tegenstrijdigheid tussen dit reglement en het algemeen wedstrijdreglement heeft dit reglement voorrang.
- Organisator
Deze wedstrijd wordt georganiseerd door de Vlaamse Radio en Televisieomroep, Radio2, waarvan de maatschappelijke zetel gevestigd is op de Auguste Reyerslaan 52 in 1043 Brussel, hierna aangeduid als de “VRT” of “Radio 2”.
- Wie kan deelnemen?
2.1. Deelnemingsvoorwaarden
Met uitzondering van wat hierna bepaald wordt, kan in principe iedereen die op het ogenblik van de wedstrijd 18 jaar of ouder is, deelnemen aan de wedstrijd.
Radio2 behoudt zich het recht voor om te controleren of de deelnemers in aanmerking komen om deel te nemen en om hun identiteit te controleren. Wie niet voldoet aan deze deelnemingsvoorwaarden wordt geschrapt van de wedstrijd, zonder schadevergoeding én zonder enkel verhaal.
2.1. Onverenigbaarheden
Kunnen niet aan deze wedstrijd deelnemen:
Medewerkers van de VRT, of Brussels Airport alsook hun directe familieleden (bloedverwanten, echtgenoten en aanverwanten tot in de tweede graad).
Wie toch op de lijst van winnaars komt of zelfs wie de prijs wint zonder volledig te voldoen aan alle deelnemingsvoorwaarden van het wedstrijdreglement verliest automatisch zijn prijs, zonder schadevergoeding én zonder enkel verhaal.
- Periode
De wedstrijd loopt van maandag 24 juni 2024 tot en met vrijdag 28 juni 2024. Deze periode kan door Radio2 op elk moment worden uitgebreid, onderbroken of stopgezet.
- Verloop van de wedstrijd en deelname aan de wedstrijd
Vanaf maandag 24 juni kan je deelnemen aan de wedstrijd. Dat kan via de radio tijdens de uitzendingen van ‘Goeiemorgen Morgen!’ en er wordt ook 1 set van 4 vliegtuigtickets weggegeven via de Instagrampagina van Radio2 of Goeiemorgen Morgen!.
Op de radio:
Tijdens de uitzending van ‘Goeiemorgen Morgen!’ kan je 4 dagen 4 vliegtuigtickets winnen. Op maandag 24, dinsdag 25, woensdag 26 en donderdag 27 juni. Luisteraars krijgen doorheen de uitzending 4 tips te horen die verwijzen naar een vakantiebestemming. Tussen 08.30 en 09.00 krijgen luisteraars de kans om via de Radio2-app te laten weten wat de bestemming is. 1 gelukkige wint 4 vliegtuigtickets en gaat ook door naar de finale die gespeeld wordt tijdens een live uitzending van ‘Goeiemorgen Morgen!’ op Brussels Airport op vrijdag 28 juni.
DISCLAIMER: de winnaar die de 4 vliegtuigtickets wint, moet ook aanwezig zijn tijdens de finale op vrijdag 28 juni. En de winnaar moet ook een scan doorsturen van de voor- en achterkant van de identiteitskaart.
Tijdens de finale op vrijdag 28 juni maakt elke finalist kans om de 4 vliegtuigtickets te verdubbelen naar 8. Deze 4 extra tickets zijn bedoeld om andere mensen in je omgeving gelukkig te maken. Je kan dus niet twee keer op reis met 2x4 tickets.
Online:
Worden er op maandag 24, dinsdag 25, woensdag 26 en donderdag 27 juni videos gepost op de Instagrampagina van Radio2 en Goeiemorgen Morgen!. Het zijn video’s waarin reporter Margaux Bogaert een onbekende plek op de luchthaven verkent. In elk van deze video’s zit er ook een tip verstopt die naar een vakantiebestemming leidt. Je kan in de comments reageren wat de bestemming is. Op vrijdag 28 juni kiest de computer een winnaar uit de inzendingen op beide pagina’s.
- De prijzen:
5.1. Inhoud van de prijs:
Brussels Airport geeft 6x4 vliegtickets weg. De 4 tickets zijn telkens samen te boeken.
- Er worden 4x4 tickets weggegeven tijdens de uitzendingen van Goeiemorgen Morgen! op 24, 25,26 en 27 juni.
- 1x4 tickets wordt weggegeven aan de winnende finalist tijdens de live uitzending op Brussels Airport.
- 1x4 tickets wordt weggegeven via de Instragrampagina van Radio2 of Goeiemorgen Morgen! op vrijdag 28 juni.
De tickets zijn geldig voor een trip naar een Europese bestemming waar Brussels Airport op vliegt.
De winnaars moeten hun gegevens, de gewenste bestemming en de gewenste data doorgeven voor 31 oktober 2024 voor de boeking. Reizen is mogelijk tot en met 31 maart 2025.
5.2. Onoverdraagbaarheid van de prijs
De prijs is persoonsgebonden en kan niet doorgegeven of verkocht worden. Het is ook verboden de prijs gratis aan te bieden of in een veiling aan te bieden op internetsites. Als op een of andere manier zou blijken dat de winnaar de prijs toch probeert te verkopen (bv. door hem aan te koop aan te bieden op een website, via een krant, …) dan heeft Radio2 het recht de prijs in te trekken zonder dat daar een vergoeding of compensatie tegenover staat. De prijs is dan terug beschikbaar voor Radio 2.
- Aansprakelijkheid
6.1 De VRT is niet verantwoordelijk voor mogelijke schade, lichamelijke letsels, ongevallen of overlijden, die zich zouden kunnen voordoen als gevolg van het winnen van de prijs en/of deelname aan de wedstrijd.
6.2 Radio 2 is niet aansprakelijk voor incidenten die zouden voortkomen uit het aanvaarden van de prijs door de winnaar. Radio 2 kan niet verantwoordelijk of aansprakelijk worden gesteld voor enige gebrek in de prijs of inden de prijs niet voldoet aan de gecreëerde verwachtingen.
6.3 Druk-, spel-, zet- of andere fouten alsook technische problemen (bv. bij de communicatie) kunnen niet worden ingeroepen als grond voor welke verplichting dan ook vanwege de VRT.
6.4 Indien VRT genoodzaakt is de wedstrijd uit te stellen, in te korten of in te trekken, het wedstrijdreglement te wijzigen of de wedstrijdformule aan te passen, kan VRT hiervoor op geen enkele wijze aansprakelijk worden gesteld.
6.5 De uitsluiting van aansprakelijkheid in dit artikel doet geen afbreuk aan de wettelijke aansprakelijkheid van de VRT voor haar opzettelijke daad of zware fout of die van haar aangestelden of lasthebbers of voor de niet uitvoering van haar voornaamste verplichtingen onder de wedstrijd.
- Algemene bepalingen
7.1 Door zijn loutere deelname gaat iedere deelnemer er automatisch en onvoorwaardelijk mee akkoord om deel te nemen aan een Radio2-uitzending/opname. Hij/zij gaat er mee akkoord dat deze opnames kunnen gebruikt worden voor promotionele uitingen in verband met de Radio2-actie via de verschillende media van de VRT, alsook in advertentiecampagnes.
7.2 Iedere deelnemer verleent, door zijn loutere deelname, automatisch en onvoorwaardelijk aan de organisatoren de toestemming tot vermelding van zijn/haar volledige naam en woonplaats op onder andere Radio2 en de website.
7.3 De organisatoren behouden zich het recht voor de wedstrijd of een deel ervan te wijzigen, uit te stellen, in te korten of in te trekken indien de omstandigheden dit vereisen.
7.4 De organisatoren behouden zicht tevens het recht voor om ten allen tijde deze actie en deze spelformule te wijzigen om programmatorische, technische of organisatorische redenen. De meest recente versie van het wedstrijdreglement geldt als referentie. De organisatoren kunnen hiervoor niet aansprakelijk gesteld worden.
7.5 De organisatoren houden toezicht op het correcte verloop van de wedstrijd waarvan de uitslag onherroepelijk en bindend is.
7.6 Als het verloop van deze wedstrijd door een technisch incident verstoord zou worden, zal alles in het werk gesteld worden om deze storende effecten te neutraliseren. Radio2 kan niet aansprakelijk gesteld worden voor enig nadeel dat zou voortvloeien uit deze technische incidenten.
7.7 Radio 2 is niet verantwoordelijk voor eventuele gebreken van de Post -en/of koeriersbedrijven (vertraging, beschadiging, staking, verlies). Als een prijs aangetekend wordt verstuurd en deze kan door omstandigheden niet aan de winnaar worden overhandigd, dan is Radio2 niet verantwoordelijk als de winnaar zijn prijs niet op een later tijdstip afhaalt. Zelfs als de Post hiervoor geen berichtgeving achterliet. Ook als de berichtgeving verloren ging of op onaanvaardbare wijze beschadigd werd kan Radio 2 niet aansprakelijk worden geacht.
7.8 Er geldt geen enkele aankoopverplichting voor de wedstrijd.
7.9 In geval van misbruiken, misleiding of bedrog behouden de organisatoren zich uitdrukkelijk het recht voor de betrokken deelnemer(s) zonder meer van deelname aan deze en/of andere wedstrijden die zij organiseren uit te sluiten.
7.10 Door hun deelname aan de wedstrijd verbinden de deelnemers zich tot de onvoorwaardelijke en volledige aanvaarding van huidig reglement en het algemeen reglement van Radio2 en erkennen ze elke beslissing die de organisatoren zich genoopt zien te treffen.
7.11 Dit reglement wordt bekendgemaakt op de website van Radio2 en kan daar desgewenst worden afgeprint. Alle bijkomende publicaties in verband met de wedstrijd gelden als punt van reglement.
7.12 Over het wedstrijdreglement, het verloop, de organisatie en/of de bindende en onherroepelijke uitslag van de wedstrijd wordt géén correspondentie gevoerd
(briefwisseling, mails en/of telefoongesprekken). Er is geen enkel verhaal mogelijk tegen de beslissingen van de organisatoren die autonoom beslissen.
Opgemaakt te Brussel op 19 juni 2024