Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Blauwputplein moet kloppend hart Kessel-Lo worden

ma 9 okt. - 4:30

Leuvense schepenen Mohamed Ridouani, Carl Devlies en Dirk Robbeets stellen nieuwe site voor.

Wie op 10 september naar de opening van HAL 5 ging, heeft al een voorproefje gekregen van de nieuwe invulling van de centrale werkplaatsen. Met het Blauwputplein willen de schepenen die trend verderzetten. "Het wordt een nieuwe magneetplek waar mensen elkaar kunnen ontmoeten en evenementen en marktjes georganiseerd kunnen worden", aldus Ridouani.

 

Voorlopig gemengde reacties

De fietsschool van Leuven heeft van het plein ondertussen haar tweede thuis gemaakt: "Het is fantastisch om zo'n groot plein met veel plaats als uitvalsbasis te hebben en het is ook dichtbij het station zodat het heel bereikbaar is voor mensen die van ver komen."

Voor de oudere buurtbewoners voldoen de initiatieven rondom het plein voorlopig nog niet aan de verwachtingen: "Ik vind het wel goed dat het plein er gekomen is, maar ik had graag wat meer invulling voor oudere mensen gezien, zoals een klein vergaderzaaltje of danszaaltje."

 

Hoe de volledige site er in de toekomst zal uitzien, kunnen de schepenen nog niet zeggen: "Het dossier ligt op tafel, maar de ontwerpen moeten nog gemaakt worden."

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet