
radio2 middag in west-vlaanderen
Brand legt Pittems metaalbedrijf in de as
vr 8 nov. - 4:49
Het vuur brak uit om 22.30 uur. "Er waren twee werknemers binnen. Die zijn gelukkig op tijd naar buiten kunnen lopen. Ze zijn wel wat in shock, maar gelukkig niet gewond", zegt burgemeester van Pittem Ivan Delaere van Pittem.
Grote schade
Het vuur verspreidde zich snel over de het hele bedrijf. De brandweer rukte massaal uit en had het vuur na een tijd onder controle maar de schade is niet te overzien. "Op het eerste gezicht is het bedrijf grotendeels vernield", zegt de burgemeester.
Ramen en deuren
De oorzaak van de brand is nog niet bekend. De brandweer is nog steeds aan het nablussen. De politie vraagt mensen die in het centrum van Pittem wonen om de ramen vandaag open te zetten, om de woningen goed te laten verluchten.