Brussel overspoeld door 5 miljoen legoblokjes
vr 25 okt. - 10:16

Wie droomt er niet om zich even terug kind te voelen? Alle Peter Pans onder ons, alle ouders en vooral hun kinderen kunnen zich tussen 25 oktober en 3 november gaan uitleven op Bricklive in Thurn & Taxis, het allergrootste Lego-evenement van België. Deze keer kan je verdwalen tussen 5 miljoen bouwstenen en kennismaken met 7 levensgrote beelden in een expositieruimte van 8000 m2. Er zijn ook 22 interactieve ruimten met de meest populaire figuren en andere activiteiten.
Zwemmen in Legoblokjes
Lego is in de eerste plaats dingen bouwen, en bezoekers kunnen ook zelf aan de slag zegt Sarah Vandermeulen van Bricklive: "Je kan hier gigantische standbeelden zien, gemaakt van 64.000 blokjes, er is een architectuurzone waar je gebouwen kan maken met specifieke blokjes, een cityzone waar een hele stad wordt gebouwd. Er zijn ook heel wat interactieve spelletjes en je kan zwemmen in legoblokjes." Er is een zwembad aangelegd om een 'once in a lifetime-ervaring' mee te maken: zwemmen in 250.000 Legoblokjes.
Nieuwe aanwinsten
Ook de nieuwste aanwinsten in de bekendste Legoreeksen worden aan het publiek onthuld. De bezoekers kunnen zich laten onderdompelen in de fascinerende wereld van MineCraft en er hun eigen droomwereld creëren met behulp van de meest gespecialiseerde blokjes. Of men krijgt er een voorsmaakje van de NinjaGo-animaties dankzij een wervelende reis op het ritme van wijsheid, krijgskunsten en het Verre Oosten. Bricklife loopt tot volgende week zondag 3 november.
