De Rotonde
Coco Jr. in De Rotonde: "Ik kan echt niet tegen fel licht"
do 10 okt. - 8:01

Niet dat hij imago nooit belangrijk heeft gevonden. Toen de Dinky Toys hoge toppen scheerden in de hitparade, ondervond Coco dat looks erg belangrijk zijn in de showbizz. Hij dacht toen ook graag en actief mee aan de uitstraling en vorm van de groep. Maar hij ondervond ook de nadelen ervan.
Ik zou van een podium willen stappen en in de anonimiteit verdwijnen. Helaas is dat tegenwoordig het tegenovergestelde.
Liever anoniem
“Op een gegeven moment zou ik mijn bandana aangehouden hebben omdat ik twijfelde aan wie ik was. Dat was wel confronterend,” blikt hij terug op die toch wel turbulente tijd. Het heeft hem uiteindelijk doen beslissen om te kappen met de nochtans erg succesvolle groep. Omdat de roem op zich niet zijn ambitie was of is. “Ik heb niet zo ‘dé grote ambitie’ van ik wil de eerste zijn. Die ambitie is me vreemd. Ik zou van een podium willen stappen en in de anonimiteit verdwijnen. Helaas is dat tegenwoordig het tegenovergestelde. Je moet aanwezig zijn, posten op Instagram… Jammer eigenlijk. Waar is de ziel dan nog?” mijmert hij.
Migraine

Coco Jr. tekent het gastenboek van De Rotonde
Echt onopvallend kunnen we zijn rijzige verschijning niet noemen. Staat zijn uiterlijk niet in schril contrast met die wens om meer onzichtbaar te zijn? Waarom de opvallende zonnebril bijvoorbeeld? Het antwoord is even verrassend als simpel. “In mijn puberteit ben ik geconfronteerd met migraine-aanvallen. En een teveel aan licht is een van de boosters voor mij, in combinatie met slecht voedsel. Ik probeer dat dus zoveel mogelijk voor te zijn.” Die zonnebril heeft dus niet zoals Christel - zich lachend verontschuldigend – dacht te maken met ijdelheid. “Toch niet,” legt Coco uit. “Het is soms zelfs best onhandig. Maar ik kan dus niet tegen fel licht.”