Damesploeg STVV slaat nieuwe weg in
wo 17 apr. - 1:34

Er is al heel wat heisa geweest rond de damesploeg van STVV. Maar gisteren heeft het bestuur laten weten dat ze een nieuw toekomstplan hebben. De dames blijven op Stayen en gaan dus niet naar Genk.
Het nieuwe toekomstplan houdt in dat er een nieuw bestuur komt en ze hun budgetten beter gaan beheren. Er komt dus geen extra geld.
Maar dat wil niet zeggen dat er moet ingeboet worden op de kwaliteit van het voetbal. Integendeel zelfs... Op Stayen willen ze de eer hoog houden en het Beneliga ticket waardig dragen. De enige Limburgse damesploeg gaat nog harder trainen. Techniek, discipline, karakter op het veld, het gaat allemaal verbeteren.
Dames die interesse hebben om bij STVV te gaan voetballen kunnen dat melden op de website: stvv.com
Of je kan volgende week woensdagavond 24 april om 19u naar Stayen komen want dan kan je een training en wedstrijd meedoen.