radio2 benebene1000
Dit is de nummer 1 van de Radio2 Benebene1000
zo 5 feb. - 5:00

De volledige top 10 ziet er zo uit
10. STAN VAN SAMANG - Een ster
9. ANN CHRISTY - De roos
8. NICOLE & HUGO - Goeiemorgen, morgen
7. METEJOOR feat. BABET - 1 op een miljoen
6. CLOUSEAU - Nobelprijs
5. WILL TURA - Eenzaam zonder jou
4. WILLY SOMMERS - Laat de zon in je hart
3. GORKY - Mia
2. THE WALLACE COLLECTION - Daydream
1. METEJOOR - Dit is wat mijn mama zei
Van niets op 1
Een nummer dat in een hitlijst van niets op nummer 1 staat is een zeldzaamheid. In deze tweede Radio2 Benebene1000 gaat de eer naar Metejoor. Dankzij jullie massale stemmen staat hij, zomaar uit het niets, op 1 met 'Dit is wat mijn mama zei'.
Deze artiesten kwamen het vaakst voor in de lijst
Will Tura is niet alleen de Keizer van het Vlaamse lied. Hij staat ook aan de top met 25 hits. Clouseau staat op de tweede plaats met 21 nummers.
17 liedjes staan op naam van Soulsister, gevolgd door Milow met 15 nummers.
Zakkers en dalers
In de Radio2 Benebene1000 telden we 160 nieuwkomers. 2 liedjes bleven staan op de plaats van vorig jaar. 394 nummers zaten in de lift en stegen. De hoogste stijger was het liedje 'Christine' van de betreurde Will Ferdy. Hij steeg van 997 naar 209 of een stijging van 788 plaatsen.
444 liedjes zakten. 'La mamadora' van Bart Kaëll ging het hardst naar beneden van 83 naar 859 of 776 plaatsen.
