Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Doe mee met Vlaanderen Feest!: vraag je feestcheque aan!

ma 5 mei - 4:00

Wil je met je straat, je buurt, wijk of plaatselijke vereniging een feest opzetten naar aanleiding van het Feest van de Vlaamse Gemeenschap op 11 juli, dan hebben we goed nieuws. Net als de voorbije jaren, kan je voor je feest een cheque tot maximaal 170 euro aanvragen. Handig om de kosten van je initiatief te drukken!
kind met vlaamse leeuw
© Foto: Vlaanderen Feest!

Organiseer je een straat, buurt- of wijkfeest of een verenigingsactiviteit in de periode van vrijdag 27 juni tot en met de Vlaamse Feestdag op vrijdag 11 juli? En kadert het initiatief in het teken van de campagne voor het Feest van de Vlaamse Gemeenschap? Dan kan je als organisator een feestcheque ter waarde van 170 euro aanvragen. Via de feestcheque kan je na afloop van het initiatief een aantal organisatiekosten recupereren.

Vraag 'm aan!

Een feestcheque aanvragen kan via de site van Vlaanderen Feest!.Heb je plannen? Surf naar Vlaanderen Feest! ontdek alles over de feestcheque en dien dan als de bliksem je aanvraag in. De toekenning van de cheques gebeurt op het wie eerst komt, eerst maalt-principe!

Op zoek naar inspiratie? Ga zeker een kijkje nemen op de Facebook-pagina van Vlaanderen Feest!. 

Alle info over de feestcheque van Vlaanderen Feest! vind je op deze site.

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet