
radio2 aan zee
Fost Plus en Radio2 gaan de strijd aan tegen zwerfvuil: doe jij ook mee in Blankenberge?
ma 7 aug. - 11:49

'De Click' is een nieuwe aanpak in de strijd tegen zwerfvuil. Iedereen kan altijd en overal meedoen. Via de gratis app 'the Click' scan je je eigen lege verpakkingen (bijvoorbeeld een waterflesje, een blikje, ...) of opgeraapt zwerfvuil.
Voor elke 'click' krijg je virtuele Circular Ucoins, die je kan inwisselen voor tal van voordelen bij de partners van het project. Zo creëren we samen een blijvende gedragsverandering en zorgen we dat zwerfvuil tot het verleden behoort.
Radio2 wil samen met jou het strand opruimen!
Radio2 organiseert zes opruimmomenten waar we met zoveel mogelijk luisteraars het strand willen opruimen. Voel jij je geroepen? Kom dan naar de afspreekpunten en steek je handen uit de mouwen! Daarna gaan we met iedereen samen met de verdiende ucoins een ijsje eten. Het aangename koppelen aan het nuttige!
De opruimmomenten starten om 13u op volgende locaties en eindigen rond 14u30 à 15u:
- zaterdag 15 juli: Blankenberge: afspraak bij de Radio2-studio, ijsje bij Lind’s Waffles - Kerkstraat 28
- zaterdag 22 juli: Middelkerke: afspraak bij Dolce & Gelati - Zeedijk 151
- zaterdag 29 juli: Wenduine: afspraak bij 't Dolfijntje Wenduine - Zeedijk 36
- zaterdag 5 augustus: Westende: afspraak bij Cocorico - Koning Ridderdijk 17, 8434 Middelkerke (Westende)
- zaterdag 12 augustus: De Haan: afspraak bij ijsbar René - Leopoldlaan 22 - De Haan
- vrijdag 18 augustus: Blankenberge: afspraak bij de Radio2-studio, ijsje bij Lind’s Waffles - Kerkstraat 28
Hoe werkt de Click?
- Onderweg zwerfvuil gespot? Raap het op! Hou ook zeker je eigen lege verpakkingen bij tot je aan de volgende vuilnisbak komt.
- Open de Click-app en scan de barcode van de verpakking. Geen barcode aanwezig of onleesbaar? Geen probleem! Neem een foto van het afval.
- Gooi nu je afval weg in de juiste vuilnisbak.
- In ruil ontvang je Circular Ucoins.
Meer info over hoe je te werk gaat en hoe je de app download, vind je hier.
Wat doe je met de verzamelde Ucoins?
Heb je na verloop van tijd voldoende Circular Ucoins verzameld, dan kan je ze inruilen. Ga naar de webshop en kies een voucher om je beloning te claimen. Vouchers kunnen voordelen zijn bij handelaars, kortingen op gemeentediensten of zelfs donaties aan een goed doel. Keuze genoeg!
