Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Herbekijk 2 legendarische reeksen uit de jaren 60 op VRT MAX

wo 24 mei - 4:00

In de jaren 60 werd het stil in de straat toen de toenmalige BRT afleveringen van 'Johan en de Alverman' en 'Beschuldigde, sta op' uitzond. Zin om deze iconische reeksen nog eens te bekijken of te ontdekken? Dat kan, op VRT MAX!
johan
© vrt

Johan en de Alverman

'Johan en de Alverman' was een Vlaamse jeugdtelevisieserie uit 1965 met Jef Cassiers als de Alverman en Frank Aendenboom als Johan Claeszoons, een jonge dokter.  Johan ontmoette in het Nekkersbos een vreemd mannetje, de Alverman, die nauwelijks kan praten en ze worden vrienden. 

De Alverman werd door Koning Alberik uit de wereld Avalon verbannen naar de wereld van de mensen als straf voor zijn nieuwsgierigheid. Hij mag pas terug naar zijn volk als hij iets kan meebrengen wat van nut kan zijn voor het hele volk van Avalon. Zijn magische fluit en zijn toverring Fafifoerniek komen bij zijn avonturen goed van pas.

Klik hier om te kijken

Johan en de Alverman

Johan en de Alverman

Beschuldigde, sta op

'Beschuldigde, sta op' was een Vlaamse advocatenserie van 1964 tot 1980. In de serie werden fictieve en authentieke assisenprocessen nagespeeld. 

Klik hier te kijken

Beschuldigde sta op

Beschuldigde sta op

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet