Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Je vuilnis wordt vandaag niet opgehaald

ma 10 apr. - 8:11

In verschillende Limburgse gemeentes bleven vandaag de vuilniszakken aan de straat staan. Dat komt door een spontane staking bij van Gansewinkel. Het gaat over pmd-zakken, huisvuil, papier- en karton en hout- en snoeiafval.

Vuilniszakken die aan de straat blijven staan, dat is het gevolg van een spontane staking bij de vuilnisophaler van Gansewinkel. Niet alle wagens reden deze ochtend uit, waardoor een aantal ophaalrondes niet uitgevoerd zijn. Er zou onenigheid zijn onder het personeel. De directie zit op dit moment samen met het personeel.

In deze Limburgse gemeentes wordt vandaag geen vuilnis opgehaald. 

  • Beringen (A)
  • Bocholt
  • Bree
  • Hamont-Achel
  • Hamont-Achel
  • Hechtel-Eksel
  • Hechtel-Eksel
  • Leopoldsburg
  • Opglabbeek
  • Zonhoven

Limburg.net excuseert zich voor het ongemak dat de staking met zich meebrengt. In de betrokken gemeentes wordt in de loop van deze week een inhaalronde voorzien. In de andere gemeentes zullen de gewone ophaalrondes wel worden uitgevoerd. 

Bezorgde inwoners kunnen de sociale media pagina's van Limburg.net in het oog houden voor verdere informatie.

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet