Jonas heeft streken week 8
ma 19 aug. - 9:15

Onze reporter Jonas Maes trekt een hele zomer lang door Vlaams-Brabant en Brussel. Met een streekproduct in de hand gaat hij op zoek naar mensen met een verhaal, groot of klein. Want iedereen heeft wat te vertellen. Heb je een straf verhaal? Een ongewone hobby? Of ben je gewoon aan het genieten van de zomer? Niet schrikken als je deze zomer een Radio 2-microfoon onder je neus geduwd krijgt!
Maandag 19 augustus : Jonas ontmoet hobbybrouwer Julien in Betekom. Samen drinken ze een glaasje rode wijn van de Kluisberg uit Assent.
Dinsdag 20 augustus : Jonas ontmoet fietsenmaker Servaas Haesen in Asse. Samen drinken ze een glaasje Apotheker-kruidendrankje van het Streekproductencentrum uit Halle.
Woensdag 21 augustus : Jonas ontmoet verzamelaar Roger Dewit uit Hoeilaart. Ze genieten van een boterham met Kapblokham van de gelijknamige Slagerij uit Heverlee.
Donderdag 22 augustus : Jonas ontmoet Yuki in Linkebeek, die vertelt over haar band met Japan. Zij smullen van de heerlijke Fonskes-pralines uit Leuven
Vrijdag 23 augustus : Jonas ontmoet Bob Van Der Oost van de Sint-Sebastiaansgilde in Drogenbos. Zij drinken een glaasje Betekoms Likeur van Likeuren De Gent.