Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Kersverse papa Sven de Leijer: “Ik heb een kerstkind en een kerstprogramma, wat kan een mens meer wensen”

vr 23 dec. - 2:18

Het zijn drukke tijden voor Sven de Leijer. Deze week werd hij papa van Leo, en dat terwijl hij volle bak bezig is met de opnames voor 'Vrede op aarde'. Daan Masset wenste hem in naam van heel Radio2 proficiat.
Sven De Leijer
© Radio2

"Dank je wel! Dat is heel lief!”, begint Sven de Leijer. “Het gaat heel goed met ons. Wij zijn supergelukkig! Alles verloopt op dit moment heel goed. De gezondheid van moeder en zoon zijn goed, dus dan kunnen we alleen maar extreem blij zijn.”

Sven de Leijer houdt hout vast wanneer hij zegt dat hij nog niet zo moe is: “Maar op dit moment doet hij het best goed. We leven waarschijnlijk een beetje op adrenaline, maar ik voel mij geweldig. We krijgen zo veel berichtjes en mailtjes en dat is heel fijn om te krijgen.”

"Philippe Geubels steekt mij een handje toe bij Vrede op aarde"

Gelukkig staat Sven er niet alleen voor tijdens deze drukke periode vol opnames van 'Vrede op aarde'. "Mijn goede vriend Philippe Geubels steekt me een handje toe. Hij neemt het even van me over, en uiteraard is ook Jan Peumans weer van de partij. De plaatselijke kerstman in onze chalet in de Ardennen. De lijm van de groep. Hij is een ongelofelijk belangrijk onderdeel van ons programma.”

Sven de Leijer is licht euforisch deze kerstperiode: “De opnames van ‘Vrede op aarde’ zijn voor mij de beste dagen van het jaar. We werken hier een heel jaar naar toe en om dit dan af te sluiten met een prachtig team… Zalig! Ik heb een kerstkind en een kerstprogramma, wat kan een mens meer wensen.”

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet