Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Kevin De Bruyne voor derde keer papa: welkom Suri!

za 5 sep. - 8:04

Kevin De Bruyne is voor de derde keer papa geworden. Na twee zonen zijn hij en zijn vrouw Michèle Lacroix papa en mama geworden van een dochtertje. Zij krijgt de naam Suri. Het wordt voor de Rode Duivel na twee zonen dus eens iets anders. "Het puzzelstukje dat nog ontbrak", schreef hij op Instagram bij de aankondiging van de zwangerschap.

Kevin De Bruyne en Michèle Lacroix hadden samen al twee kindjes: Mason Milian (4) en Rome (1,5). Zij krijgen er dus nu een zusje bij. 

Een vierde spruit is voor het koppel niet de bedoeling. “Een vierde komt er normaal niet”, zei Lacroix ooit. “Maar goed, zeg nooit nooit.”

Door de bevalling is De Bruyne er niet bij in het Nations League-duel in Denemarken. Mogelijk speelt hij dinsdag op de Heizel wél mee tegen IJsland.

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet