Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Lang aanschuiven op E314 richting Limburg

ma 19 jun. - 2:22

Op de E314 in Lummen staat er een enorme file, een vrachtwagen is daar tegen een signalisatiebrug gereden. De weg was een tijdlang volledig versperd in de richting van Nederland.

Alle verkeer in de richting van Nederland moest de snelweg verlaten aan afrit 25, Halen. Daardoor is er veel verkeershinder, er staat zeker 7 kilometer file. De hulpdiensten deelden water uit want door de hitte is het geen pretje om lang in de file te staan.

De vrachtwagen had zijn laadklep laten openstaan en ramde de signalisatie die over de rijbaan hing.  De ravage is groot.  De laadklep brak af, en ook de signalisatiebrug donderde naar beneden.  Daardoor was de E314 een tijdlang versperd richting Nederland. De weg is ondertussen vrijgemaakt, en het is nog een uur aanschuiven vanaf Tielt-Winge.  

 

O

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet