Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Limburgse wielerwereld in rouw na dood Bjorg Lambrecht

di 6 aug. - 6:01

De wielerwereld is in rouw na de dood van wielrenner Bjorg Lambrecht. Hij kwam zwaar ten val in de Ronde van Polen. Ook ploegleider bij Lotto Soudal Marc Wauters en wielrenner Dylan Teuns uit Halen zijn er het hart van in.
© Foto: Sporza

Ook de Limburgse wielerwereld reageert geschokt op de plotse dood van wielrenner Bjorg Lambrecht uit Knesselare. Lambrecht was pas 22, hij was één van de grote talenten van het Belgische wielrennen. Veel renners hebben via de sociale media hun medeleven betuigd. Marc Wauters, ploegleider bij Lotto Soudal, de ploeg van Bjorg: "Het is een jong leven dat weg is, dat is hard. Bjorg was een schitterend mens met veel talenten en had nog een hele mooie toekomst voor de boeg, en dat is allemaal met één valpartij weg.", zei Wauters in Start Je Dag.

"Goedlachse jongen..."

Dylan Teuns uit Halen was geen ploegmaat van Bjorg, maar kende hem wel goed: "Ik zal hem herinneren als een goedlachse jongen, altijd klaar voor een praatje. Dit zware ongeval toont de kwetsbaarheid van renners." zegt Dylan. "Daarom is is de veiligheid zo belangrijk. Daar moet nog meer op gehamerd worden want er gebeuren nog te veel ongevallen en ook nu weer met tragische afloop. Dat zou moeten voorkomen worden".

Fantastische renner vol ambitie

Z'n ploegmaat Jelle Vanendert kan het ook allemaal niet geloven en herinnert Bjorg vooral als een fantastische renner vol ambitie: "Hij was een lieve en fijne gast. Koers was belangrijk voor hem en hij had ook interesse in de dingen des levens."

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet