Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Luister van 20 tot en met 24 mei naar Radio2 Benebene voor het beste uit de jaren 50

ma 20 mei - 7:00

Op 20 mei 1954 verscheen 'Rock Around The Clock' van Bill Haley. Niet de eerste rock ‘n’ rollsong, ook niet de beste, maar wel de eerste die op nummer één arriveerde. Radio2 Benebene viert deze fijne 70ste verjaardag van maandag 20 tot en met vrijdag 24 mei.
Jaren 50
© Canva

Geniet een hele week lang van de jaren 50 van maandag 20 tot en met vrijdag 24 mei bij Radio2 Benebene. Met net wat meer fifties hits en als hoogtepunt elke dag één uur lang alleen maar toppers uit de jaren 50 bij Lars De Groote in de Radio2 Benebene Topcollectie tussen 15 uur en 16 uur. Ook jouw favorieten uit de jaren 50 zijn uiteraard welkom op het Radio2 Benebenekanaal van VRT MAX. 

Jouw favoriete hits uit de jaren 50

Hou jij van een originele Elvisklassieker uit de fifties? Of meer van 'Hound dog' van Big Mama Thornton uit het jaar 1953? Ken je Carl Perkins nog, met Blue Suede Shoes (1955)? Of had je het meer voor onze Vlaamse jaren 50 met zangers als Bob Benny, Jo Leemans, Jean Walter, Bobbejaan Schoepen en Ray Franky? Goed nieuws! Want op vrijdag 24 mei draait Lars De Groote de Top 5 van de meest aangevraagde songs via het Radio2 Benebenekanaal van VRT MAX.

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet