Motorrijder overleden bij ongeval op E19 in Mechelen
do 12 sep. - 9:38
De hulpdiensten hebben ter plaatse nog geprobeerd om de motorrijder te reanimeren, maar hij is uiteindelijk overleden. Het gaat om een man van 56 uit Brasschaat. De bestuurders van de auto's zijn ongedeerd.
Wat er precies gebeurd is, moet nu nog onderzocht worden. Daarom kwam de dienst fotogrammetrie van de politie ter plaatse. Zij kunnen heel snel foto's maken op de plaats van het ongeval. Zo kon de E19 richting Brussel al kort na de middag weer vrijgegeven worden. Het verkeer moest op een bepaald moment meer dan één uur aanschuiven.
![verhakkelde motor op de takelwagen](https://cds.vrt.radio/sites/default/files/styles/afbeelding_paragraaf_1_3_340/public/20/legacy/components-images/2019-09/Point%20Blur_Sep122019_123148.jpg?rnd=b714a35c&itok=Z0a1vyWZ)
verhakkelde motor op de takelwagen