Nieuwe attractie in provinciedomein Kessel-Lo
di 10 apr. - 1:51

Sinds kort kan je in het provinciedomein van Kessel-Lo meespelen met Mapico. Dat is een oriëntatiespel waarbij je heel het park doorloopt op zoek naar prentjes. Op die prentjes staan bepaalde symbolen of letters met opdrachten. Alle symbolen en letters samen vormen een woord.
Rolstoelgebruikers
Het spel is ook toegankelijk voor mensen met een fysieke of mentale beperking. "Ongeveer 75 procent van de opdrachten die de spelers moeten doen bevinden zich op de paden van het park. Zo kan iedereen meedoen", zegt Chris Addiers van Omega Diest, organisator van het spel.
Succesvolle opening
Mapico mocht op haar openingsdag al heel wat bezoekers verwelkomen. "Het is wel heel plezant", zegt een bezoeker. "Ik heb al veel prentjes en kleurtjes gevonden. Alleen de weg zoeken, is soms wel echt een uitdaging."
