Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top2000

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Nu ook betalen met Payconiq met QR-code

di 14 nov. - 5:33

Gebruikers van de mobiele betaalapp Payconiq kunnen voortaan betalen via een QR-code. Het bedrijf dat ook een vestiging heeft op de Corda-campus in Hasselt, wil zo de drempel naar mobiel betalen verkleinen.

Consumenten konden al kiezen uit een lijst met handelaars, nu kunnen ze bij de handelaar ook de QR-code inscannen en dan betalen. "Zo moeten klanten niet meer zoeken in een lijst. Dan zitten ze meteen bij de juiste handelaar. Dan is het alleen nog je code intikken en is de betaling in orde", vertelt CEO Joeri Lieten.

 

Ingeburgerd?

Payconiq is een nog relatief nieuwe manier van betalen. In Genk zijn er vooral veel kleinere handelszaken die er mee werken, zegt centrumcoach Herwig van de Kerkhove: "Vooral de jeugd betaalt ermee. Jongeren vinden het gemakkelijker dan cash, vooral voor kleine bedragen. Dus het is vooral populair in de horeca en bijvoorbeeld in een broodjeszaak."

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet