Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Om ter snelst 10 bitterballen eten... en je krijgt er 1000 in de plaats

vr 23 aug. - 1:31

Frituur 't Pleintje in Merchtem organiseert vandaag een gekke wedstrijd: om ter snelst tien bitterballen eten. De winnaar gaat naar huis met 1000 bitterballen. Ben je dus een snelle eter en eet je graag bitterballen, dan trek je best naar Merchtem vanavond.
© Foto: Radio 2

Simon Van den Broeck van Frituur 't Pleintje, in het centrum van Merchtem, kwam met het originele idee op de proppen. “Het is een knipoog naar en een eerbetoon aan de traditionele balletjesworp ter afsluiting van Merchtem-kermis. De traditionele gehaktballen worden vanaf dit jaar vervangen door stressballetjes", vertelt Van den Broeck. De gemeente doet dat om voedselverspilling tegen te gaan.

Bitterbal-bal

Het kampioenschap vindt vanavond plaats om 20 uur. Daarna is er nog een feestje: het Bitterbal-bal met een optreden van Yves Segers, gevolgd door DJ Friet met Mayonaise.

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet