Paul Marchal publiceert nooit eerder vertoonde kinderfoto's van An Marchal
ma 6 jan. - 6:22

Zes jonge meisjes waren slachtoffer van de praktijken van Marc Dutroux en zijn handlangers. 23 jaar na zijn arrestatie bestaat de kans dat Dutroux vervroegd vrijgelaten wordt. Paul Marchal, de vader van An, die één van de zes slachtoffers was, deelt daarom nu nooit eerder vertoonde kinderfoto's van zijn dochter.
Levenslang of doodstraf
"Er gaat veel te veel aandacht naar de daders en veel te weinig naar de slachtoffers, daarom vond ik dat de slachtoffers terug een gezicht verdienden", zegt Machal. Paul hoopt dat justitie en politici zijn actie opmerkingen en dat er in de toekomst meer wordt gekeken naar de slachtoffers. "Slachtoffers krijgen vaak levenslang of de doodstraf, terwijl de daders na een paar jaar weer vrij rondlopen", zegt Paul. Door deze oproep steunt Paul ook alle ouders die hun kind veel te vroeg hebben moeten afgeven.
Gino Russo
Ook Gino Russo, de vader van de vermoorde Mélissa, publiceerde een filmpje van zijn dochter. Hiermee wil ook hij protesteren tegen de vrijlating van Dutroux.