
De Popcollectie
Pearl Jam wordt de eerste hoofdact van Rock Werchter: "Pearl Jam en Rock Werchter zijn voor mekaar gemaakt"
ma 2 dec. - 1:13

Liefhebbers van het betere harde gitarenwerk mogen in hun handen wrijven. De Amerikaanse rockgroep Pearl Jam komt op donderdag 2 juli naar Rock Werchter. Deze band is de eerste hoofdact van het grootste vierdaagse festival van Vlaanderen.
Rock Werchter is één van de 13 Europese concerten van Pearl Jam. De tournee van Eddie Vedder & co begint op 23 juni in Frankfurt en eindigt op 22 juli in Amsterdam.
Rode Duivels
Pearl Jam komt graag naar België. Het zal de zesde keer zijn dat Pearl Jam naar Rock Werchter komt. In 2014 en 2018 was de groep daar al eens top of the bill.
Eddie Vedder is fan van De Rode Duivels. In 2018 droeg hij een truitje van ons nationaal elftal tijdens het optreden. Vedder droeg het liedje 'I believe in miracles' van The Ramones op aan de Belgische spelersgroep.
Rock Werchter 2020 vindt plaats van donderdag 2 juli tot zondag 5 juli in het Festivalpark in Werchter.
Pearl Jam en Rock Werchter zijn voor mekaar gemaakt.
Pearl Jam
Pearl Jam is een Amerikaanse rockgroep uit Seattle, Washington. De band werd opgericht in 1990 in de hoogdagen van de grunge. Gelijkaardige muziek kreeg je toen ook van Nirvana en Soundgarden.
Hun muziek evolueerde daarna naar mainstream rock voor een breder publiek.
Eén van hun bekendste liedjes in 'Alive'.