Radio Rijswijck, zoals in de Jaren '90
za 25 mei - 0:00

Op zaterdag 25 mei gaan we een hele dag terug naar de jaren '90. Luisteraars die heimwee hebben naar de radioprogramma’s van de nineties kruisen deze zaterdag 25 mei met stip aan in hun agenda.
Radio 2 blaast enkele populaire programma’s van toen nieuw leven in, of hijst de toenmalige presentatoren terug aan boord.
Herbeleef een zaterdag van de jaren '90!
Dirk Somers en Luc Verschueren, (live vanuit het Casino van Middelkerke) | ||
10.00-11.30 u | De zoete inval | Luc Appermont |
11.30-12.00 u | De Vlaamse Top 10 | Erik Baeyens |
12.00-14.00 u | De Radio 2 Top 30 | Guy De Vynck |
14.00-17.00 u | Radio Rijswijck | Rino Ver Eecke |
Ook Radio Rijswijck herrijst op 25 mei nog één keer. Dit programma van Radio 2 Antwerpen werd gepresenteerd door Paul De Meulder en vanaf 1993 door Rino Ver Eecke, huidig nethoofd van MNM.
Het was een muziekprogramma met de hits van het moment en vroeger, gekozen door Etienne Smet. Kenmerkend voor het programma waren de Carmen-jingles ‘Duw eens op dat knoppeke’, het spelletje ‘De artiestenrekening’ en ‘De Kiosk’, waarin de Vlaamse showbizz gevolgd werd.
In de zomer trok het programma rond in Vlaanderen met de Radio Rijswijck Artiestentoer, waarbij heel wat artiesten op het podium stonden.