Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Schade aan tandartspraktijk waar tram inreed groot

wo 28 aug. - 8:07

In de tandartspraktijk op de Boekenberglei in Deurne waar dinsdagavond een tram op inreed is de schade groot. De tram ontspoorde en reed tegen de gevel van een flatgebouw, waar dus ook een tandartspraktijk gevestigd is.
Foto van tandartspraktijk waar tram op inreed
© VRT

De beelden spreken voor zich; de schade aan de tandartspraktijk is enorm. "Het lijkt wel een film, irreëel." zegt tandarts Walter Hintjens. "We staan machteloos en kunnen nu alleen maar afwachten hoe het verder moet. We hopen in ieder geval dat we zo snel mogelijk weer kunnen starten."

Tandarts

Tandarts

Niet enkel voor de tandartspraktijk is het bang afwachten. Ook de bewoners van het flatgebouw zitten met veel vragen. Voor hen is het nog niet duidelijk wanneer ze terug naar hun appartement kunnen.

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet