Schepen Tremelo verliest rijbewijs na dronken rit
di 1 aug. - 10:28

Veel wil de schepen niet kwijt wanneer we hem opbellen. Hij vindt de media-aandacht voor de zaak sterk overdreven. "Dit had nooit mogen gebeuren", zegt Eraly. "Natuurlijk heb ik er spijt van. Ik heb dan ook mijn excuses aangeboden aan het schepencollege."
Eraly heeft wel grote vragen bij de manier waarop de politiecontrole is gebeurd. "Ik had voorgesteld om een vriend naar huis te brengen zodat hij niet meer moest fietsen. Wanneer ik op z'n oprit stond, kwam de politie plots aan. Ik vind dat toch vreemd. Ik maak geen insinuaties en zal er verder niets achter zoeken, maar het is toch een eigenaardig toeval allemaal", vertelt de schepen.
"Het is jammer dat iemand van ons college zoiets doet. We hebben tenslotte een voorbeeldfunctie", vindt burgemeester Paul Dams. De gemeente kan geen sancties opleggen aan de schepen. Zijn partij CD&V in Tremelo zal in de loop van volgende week beslissen of ze dat eventueel wel doen.