Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Sef Vergoossen over titelstrijd: 'Genk is sterkste ploeg'

vr 10 mei - 0:29

Sef Vergoossen behaalde als trainer van KRC Genk in 2002 de landstitel. Toen was Club Brugge ook de dichtste concurrent. Hij heeft vertrouwen in een goede afloop voor de Genkenaren.

"Ik volg bijna iedere thuiswedstrijd. Dit Genk is sowieso het sterkste Genk van de laatste 20 jaar. Ik schat ze hoger in dan de ploeg waarmee ik de titel vroeger pakte."  Sef Vergoossen heeft er alle vertrouwen in dat de titel binnen handbereik ligt, al blijft in het voetbal natuurlijk alles mogelijk.  "Als je ziet wat er in de Champions League is gebeurd met Ajax en Barcelona, dan weet je dat je nooit helemaal zeker bent. Maar dit Genk is ook gewoon beter dan Brugge."

Klare wijn

"Het wordt misschien wel eens tijd dat ze het zelf ook gaan zeggen: 'Wij pakken die titel' maar die voorzichtigheid is ook net de kracht van het team.  Ze blijven het wedstrijd per wedstrijd bekijken en slagen er telkens in om te presteren. Die aanpak werkt en dus mag trainer Clement zo verder doen.  De hele club denkt ook in dezelfde richting.  Dat is de grote verdienste van Clement, maar zeker ook van de rest van de technische staf."

Vieren

Sef Vergoossen heeft nog altijd een blauw wit supportershart.  Als Genk kampioen wordt, dan gaat hij zeker feesten: "Laat Genk maar lekker zeggen dat de titel nog niet binnen is, mijn feestkostuum hangt toch al klaar, het gaat absoluut gebeuren!"

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet