Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top2000

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Afbeelding van het programma: radio2 the rat pack

radio2 the rat pack

‘The late, late show’ met Dakota Staton.

do 7 apr. - 0:26

in Radio 2 The Rat Pack van 10 april
Album van de Week

De Amerikaanse zangeres Dakota Staton beleefde het hoogtepunt van haar carrière op haar 26e. Haar eerste LP ‘The Late, Late Show’ werd meteen een verkoopsucces. Dat was in 1957, en toen was het toch vrij uitzonderlijk dat een jazzplaat de top 5 van de Amerikaanse albumcharts bereikte. Wij stellen de plaat deze week voor in Radio 2 The Rat Pack. Dakota overleed juist 15 jaar geleden, na een carrière met wisselend succes.

In 1937 kwam de film ‘Shall we dance’ uit, waarvoor de broer George en Ira Gershwin de songs schreven.  Dat leverde niet minder dan 4 evergreens op, waarvan je deze keer de titelsong hoort door Stacey Kent en door Ella Fitzgerald

Bobby Darin is deze week ook van de partij, evenals Toots Thielemans, Tony Bennett, Andrea Motis en Michel Bublé, om maar enkele namen te noemen

Swing, crooners, classics, evergreens en grote orkesten: het menu van Radio 2 The Rat Pack, zondag na het nieuws van 18 uur met Vanessa Vanhove.

Album van de Week

Album van de Week

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet