UITTIP: Drie bierweekends op een rij in Leuven
za 13 apr. - 6:00

Brouwerij Hof ten Dormaal in Haacht organiseert het "Leuven Innovation Beer Festival". Daarbij focussen ze op innovatieve bieren. Zo kan je er bijvoorbeeld ecologisch of veganistisch bier proeven. Eén dag je bierkennis bijschaven kost 30 euro, voor het volledige weekend, tel je 55 euro neer. Wie vooraf tickets koopt via de website krijgt nog een korting.
Bierweekends
Op 19 en 20 april kan je "Food & Hops" gaan bezoeken. Dit is een evenement waarbij lekker eten en bier gecombineerd worden. Verschillende Leuvense gespecialiseerde zaken zoals slagerij Rondou, viswinkel De Walvis en kaaswinkel Elsen werken een gerechtje uit op maat van een specifiek bier. Je kan je bezoek ook combineren met een workshop gegeven door bierprofessionals.
Het laatste Leuvense bierweekend wordt op 27 en 28 april afgesloten door het Zythos Bierfestival, het grootste bierproeffestival van Belgische bieren in Europa. In de Brabanthal zal je niet alleen de grote, gevestigde brouwerijen terugvinden maar ook onbekende, kleinere brouwers zijn van de partij.