Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Afbeelding van het programma: radio2 middag in antwerpen

radio2 middag in antwerpen

Voor het eerst schaatsen op de Dijle in Mechelen

di 12 sep. - 8:11

De zomer is nog maar net achter de rug, en in Mechelen maken ze al plannen voor de winter. Daar zal je volgende winter kunnen schaatsen op de Dijle. Opvallend, want de Dijle is niet dichtgevroren.
Foto van een boot op de Dijle

Drijvend ponton

Tot nu toe had Mechelen geen schaatspiste met de eindejaarsperiode, maar daar brengen ze meteen op een bijzondere manier verandering in. Aan de Lamotsite, tussen de Haverwerf en de Vismarkt, komt er een schaatspiste. En dat dankzij een drijvend ponton op de Dijle. "Het wordt een heel bijzondere formule", vertelt organisator Kristof Calvo. "De Vismarkt is een mooi plein en het leek ons een leuk idee om letterlijk op de Dijle te schaatsen." 

Unieke ontmoetingsplaats


Volgens Calvo wordt het een ontmoetingsplaats in het hartje van de stad. Er zal samengewerkt worden met horecazaken en de scholen zijn ook erg welkom. "Het is een uitdaging, maar we willen, na een mooie zomer, ook een leuk winterprogramma kunnen aanbieden. Dus we gaan voor een unieke locatie en een origineel concept, waarbij je van oever tot oever zal kunnen schaatsen."

 

Het ponton met de schaatspiste zal er wellicht een kleine maand liggen. 

 

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet