Ga naar hoofdinhoud

Luister Live

Programma's

Select

Podcasts

Doe mee

Ik lees graag uit

  • Antwerpen

mis niets!

radio2 top30

winwin

aha

radio2 stelt voor

test je kennis

Limburg heeft er 4 sterrenrestaurants bij

ma 18 nov. - 11:45

Michelin heeft vandaag zijn nieuwe gids bekend gemaakt: Limburg heeft er 4 sterrenrestaurants bij. Dat zijn De Kristallijn in Genk, Vous lé Vous in Hasselt, La Source in Lanaken en Cuchara in Lommel.

Michelin heeft vandaag zijn nieuwe gids bekend gemaakt: Limburg heeft er 4 sterrenrestaurants bij. Dat zijn De Kristallijn in Genk, Vous lé Vous in Hasselt, La Source in Lanaken en Cuchara in Lommel. We blijven ook 2 twee-sterrenrestaurants houden in Limburg: De Slagmolen in Opglabbeek en Aan Tafel bij Luc Bellings in Hasselt.

In totaal heeft Limburg nu 11 restaurants met één ster. Naast de vier nieuwkomers zijn dat: Vivendum in Dilsen-Stokkem, JER in Hasselt, Inesto in Houthalen, Danny Vankerkhove in Lanaken, Magis en Mijlpaal in Tongeren en Pret al gouter in Heusden-Zolder. We houden ook twee restaurants met twéé sterren in Limburg: De Slagmolen in Opglabbeek en Aan Tafel bij Luc Bellings in Hasselt.

In het hele land zijn er bij de twee-sterrenrestaurants 2 nieuwkomers: Bon-Bon in Brussel en Bartholomeus in Knokke-Heist.
Hof van Cleve, Hertog Jan en De Karmeliet houden hun drie sterren. Er staan in de de nieuwe michelingids voor het eerst meer dan 100 restaurants met één ster, om precies te zijn 101.

Meer zoals dit...

Blijf op de hoogte

Niets missen van radio2? Schrijf je in op de nieuwsbrief en volg ons op facebook en instagram!

Volg ons op
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Jobs

Privacy

Gebruiksvoorwaarden

Heb je een vraag?

Contact

Wedstrijdreglement

Logo UitInVlaanderenLogo Cim Internet