
De Popcollectie
Goedele Liekens wordt rapper op Nederlandse televisie
wo 22 jan. - 9:19

HipHop Stars
Goedele Liekens is een duizendpoot. Ze is politica, psychologe, seksuologe, goodwillambassadeur voor de VN, presentatrice, auteur en columniste. Vanaf 21 maart komt daar nog een ander talent bij.
Voor het Nederlandse televisieprogramma HipHop Stars wordt ze gedurende 1 maand opgeleid tot hiphopartieste. Het is de bedoeling dat ze tijdens deze talentenjacht een rap maakt die over haar zelf gaat. Goedele mag vertellen hoe zij de wereld en het leven ziet.
Vrouwenrechten
De basis van de rap is een bekende klassieker. Liekens koos voor 'De bom' van Doe Maar. Het thema voor haar rap wordt 'vrouwenrechten', waarvoor ze als politica strijdt.
De rapklas
Goedele Liekens wordt hierbij begeleid door bekende Nederlandse rappers zoals Akwasi, Cho, Keizer, Lauwtje en Jayh Jawson. Zij gaan haar de juiste technieken en vaardigheden bijbrengen.
In de 'rapklas' zit Goedele Liekens samen met 7 Bekende Nederlanders, waaronder Danny De Munk.
Aan het eind van het traject geven de 8 leerlingen een optreden in de concertzaal De Melkweg in Amsterdam.